ROCS - Rocket science of marketing

Om oss

ROCS – Rocket science of marketing. 

Markedsføring er vitenskap, men for oss er det også hverdagen. ROCS bistår med daglige undre, der tilsynelatende umulige oppgaver blir løst slik at kunden selv kan høste ære for dette. Med et solid team av strateger, analytikere, rådgivere og utviklere, arbeider vi kontinuerlig for å skape de beste sømløse digitale kundereiser. Våre kunder skal alltid settes i førersete, slik at vi sammen kan utvikle og optimalisere deres kunders digitale hverdag.

ROCS

Epost: info@rocs.no
Tlf nr: +47 934 74 000
Adresse: Fred Olsens gate 3B, 0152 Oslo  

Lars Christian Wilhelmsen

CEO

Epost: lars@rocs.no
Tlf nr: + 47 957 78 025

Espen Pedersen

CIO

Epost: espen@rocs.no
Tlf nr: + 47 934 13 022

Ole Petter Løvik

CTO

Epost: ole@rocs.no
Tlf nr: + 47 900 32 460

Kirsti Hansen

Rådgiver CX og kundestrategier

Epost: Kirsti@rocs.no
Tlf nr: + 47 419 07 275

Cecilie Matheson

Rådgiver CX og kundestrategier

Epost: cecilie@rocs.no
Tlf nr: + 47 924 44 444

Mari Sarastuen

Marketing Advisor

Epost: mari@rocs.no
Tlf nr: + 47 982 36 882

Siv Natalia Lima

Marketing Advisor

Epost: snl@rocs.no
Tlf nr: +47 992 58 322

Benny Bakke

Teknisk prosjektleder

Epost: benny@rocs.no
Tlf nr: + 47 917 52 649

Trine Aakre

Marketing Technologist

Epost: ta@rocs.no
Tlf nr: + 47 959 11 422

Reena Raghavan

Drift og overvåkning

Epost: rr@rocs.no
Tlf nr: + 47 400 87 693

Andre Selliers

Marketing Technologist

Epost: as@rocs.no
Tlf nr : + 47 932 81 571

Marianne Måseide

Administrasjonskoordinator

Epost: mm@rocs.no
Tlf nr: + 47 473 98 385

Espen Frode Pedersen

Marketing Technologist

Epost: efe@rocs.no
Tlf nr: +47 907 61 608

Øystein Lintoft

Marketing Technologist

Epost: oystein@rocs.no
Tlf nr: + 47 951 72 917

Sarah Fjeld Oueslati

Marketing Technologist

Epost: sfo@rocs.no
Tlf nr: +47 986 92 771

Jonas Arthur Wilhelmsen

Junior Marketing Technologist

Epost: jonas.wilhelmsen@rocs.no
Tlf nr: + 47 479 04 224

Andreas Bunes Evensen

Junior Marketing Technologist

Epost: andreas.evensen@rocs.no
Tlf nr: +47 957 84 603